Najnovšie články

Pozvánka na odpustovú slávnosť Fatimskej Panny Márie

|  02 May 2023 | 32

Farnosť Fatimskej Panny Márie, Vranov nad Topľou - Čemerné vás pozýva pripomenúť si deň, 13., ktorý si Panna Mária vybrala pre svoje zjavenia vo Fatime od mája do októbra 1917,

Duchovná obnova rozVEDENÍ k BOHU

|  26 Apr 2023 | 11

Duchovná obnova sa uskutoční 2 - 4. júna 2023 v Rodinkove v Belušských Slatinách. Je určená pre tých, ktorí po rozvode žijú v nových vzťahoch. Prihlásiť sa je možné cez prihlasovací formulár, ktorý je zverejnený na internetovej stránke Rodinkova ...

Sviatok Božieho milosrdenstva

|  18 Apr 2023 | 52

Spolu s farníkmi ale aj veriacimi z iných farností sme sa v Nižnom Hrušove na Sviatok Božieho milosrdenstva zišli, aby sme svoju pozornosť upriamili na dobrotu a milosrdenstvo nášho Pána, s úprimným srdcom mu zaň ďakovali, zvelebovali ho a tiež si vyprosovali hojné Božie milosti.

Ľudské slová, ktoré zabíjajú

Tomas  |  15 Apr 2023 | 14

„Nepreriekneš krivého svedectva proti svojmu blížnemu.“ Toto prikázanie chráni človeka pred deštrukciou ľudským slovom.

Obrady Biela sobota

|  09 Apr 2023 | 28

Otázku: Čo tu robíš Eliáš? Nedostáva od Boha iba prorok Eliáš, ale aj my dnes. Čo sme dnes robili pri hrobe?