Najnovšie články

Misionár Lukáš v našej farnosti

|  17 Jul 2023 | 51

V nedeľu 16 júla 2023 na pozvanie nášho pána farára Jozefa do našej farnosti zavítal misionár verbista o. Lukáš Mizerák. Otec Lukáš pôsobí 12 rokov na misiách na Kube a aktuálnu letnú dovolenku ( domov prichádza raz za 3 roky) využíva aj na stretnutia s veriacimi, aby predstavil nielen rehoľu verbistov, ale aj ich misijné dielo.

Prečitať viac

Sen sa stáva skutočnosťou.

|  14 Jul 2023 | 27

Aj vďaka poslednej štedrosti rodičov prvoprijimajúcich detí a známych pána farára z Humenného sme v tomto týždni mohli opäť zmodernizovať našu pastoračnú miestnosť a pripraviť ju na ďalšie aktivity.

Inzercia: Hľadáme kostolníka/ kostolníčku

|  12 Jul 2023 | 57

Nakoľko po 25. rokoch ukončili službu kostolníkov manželia Ladislav a Regína Hakošoví -hľadáme nových kostolníkov/ kostolníčky...

Nepôjdem do zákopu

|  04 Jul 2023 | 16

Keď pred pár dňami jedna z politických strán predstavila svoj postoj k Cirkvi a etickým témam, v mnohých to vzbudilo obavy či potrebu dať sa do „bojového šíku“: nesmieme predsa mlčať, nesmieme sa dať pomýliť a stiahnuť niečím, čo nie je Božie.

Pozvánka na Ráchelinu vinicu

|  01 Jul 2023 | 3

Ráchelina vinica je víkendový duchovno-terapeutický program pre osoby so skúsenosťou umelého, ale aj spontánneho potratu. Teda je určený pre rodičov, starých rodičov alebo iných príbuzných potrateného dieťaťa. Taktiež pre zdravotníkov, ktorí sa podieľali na vykonávaní umelých potratov.