Najnovšie články

SACROEXPO Slovakia

|  03 Sep 2023 | 18

Polovica septembra bude v bratislavskej Inchebe patriť novému medzinárodnému veľtrhu SACROEXPO Slovakia, ktorý predstaví produkty a služby pre cirkvi a farnosti.

5. výročia blahorečenia Anny Kolesárovej

|  25 Aug 2023 | 13

Milí priatelia, pozývame Vás na oslavy 5. výročia blahorečenia Anny Kolesárovej, ktoré sa uskutočnia 1. septembra 2023 vo Vysokej nad Uhom.

Prečitať viac

Výmena sestier a návšteva generálnej matky

|  21 Aug 2023 | 33

Posledný týždeň bol pre našu komunitu sestier veľmi náročný. Okrem toho že dochádza k zmenám v našom kláštore, kde sr. Pavlu mení sestra Hedvig. Od 16.-19. augusta na vizitáciu do nášho kláštora Kongregácie sestier Božieho milosrdenstva zavítala ich hlavná predstavená – Generálna matka Miriam, spolu s hlavnou ekonómkou sr. Natáliou z Varšavy a novou predstavenou pre náš kláštor a súčasne pre ten v Košiciach sr. Benediktínou z Košíc.

Púť chrámových hudobníkov

|  17 Aug 2023 | 14

Komisia pre cirkevnú hudbu Košickej arcidiecézy pripravuje v sobotu 26. augusta 2023 Púť chrámových hudobníkov v Bazilike Navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore v Levoči. Srdečne pozývame aj Vás, ak Vám to Vaše povinnosti umožnia.

Farnosť v Tatrách

|  13 Aug 2023 | 58

Máme za sebou 16 kilometrov túry , a dali sme vyše 26 000 krokov. Ale číslami sa vyjadriť nedá, čo nám Boh dovolil dnes spolu zažiť. Krásny slnečný deň a našu prvú spoločnú farskú túru vo Vysokých Tatrách.