Napísal:   |  31 Aug 2022 | Zobrazené: 39x

V nedeľu 28. augusta 2022 sme závere svätej omše srdečne privítali v našej farnosti Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi ctihodnú sestru M. Alžbetu. V prvom rade úprimne ďakujeme Božej Prozreteľnosti a ctihodnej generálnej predstavenej matke Miriam, že môžeme mať medzi sebou novú duchovnú posilu.

Bolo to nedávno ( pozn. v roku 2020), kedy sestra Alžbeta s nami putovala v rámci svätoannovskej púte do filiálneho kostola. Odteraz budeme kráčať spolu a preto ju odporúčame v modlitbách preblahoslavenej Panne, nebeskej generálnej matke, nech ju prikryje svojim plášťom, aby horlivo plnila Božiu vôľu. Sestre Alžbete žičíme, aby aj tu na Zemplíne s radosťou plnila poslanie ku ktorému ju Boh povolal. Zahŕňame jej úmysly do modlitieb a odporúčame Všemohúcemu Bohu, nech ju požehnáva. Celé budúce pôsobenie sestry Alžbety zverujeme Panne Márii a svätému Jozefovi, nech sa za ňu prihovárajú a ochraňujú.

Srdečne Vás vítame sestra Alžbety a prajeme Vám, aby ste sa v Nižnom Hrušove cítili ako doma, aby sme mohli spoločne vytvárať jednu farskú rodinu.

-vďační veriaci-

Zopár obrazových zastavení nájdete na https://www.farnostniznyhrusov.sk/galeria/privitanie-novej-rehonej-sestry-m-alzbety