Napísal:   |  18 Mar 2024 | Zobrazené: 645x

Podporiť našu farnosť môžete zaslaním SMS v tvare PSK30 na číslo 0902 025 502.

Výzva Participatívny rozpočet sa v kraji spúšťa už tretíkrát. Jej cieľom je podporiť projekty organizácií, združení či cirkví na území PSK, ktoré sú zamerané na inováciu existujúcej alebo vytvorenie novej verejnej služby vo verejnom priestore. A taktiež na revitalizáciu verejných priestorov či ich komunitnú infraštruktúru.

Naša farnosť sa zapojila do výzvy s projektom Záhrada blízkosti a priateľstva v snahe získať prostriedky ( 10.000 € ) na revitalizáciu dvora a záhrady za farskou budovou. Chceme obnoviť tento priestor a oživiť život v našej farnosti. Aby to, čo na fare a farskom dvore zažívali kedysi dnešní dospeláci, mohli prežívať aj ich detí a vnúčatá.

Ďakujeme za podporu našej farnosti a tešíme sa na spoločný čas v našej Záhrade blízkosti a priateľstva.

Participativny-rozpocet-WEBbanner-2024-768x216.png